Przebarwienia skory to palący problem wielu osób. Z wiekiem przybywa nam ich coraz więcej. Skutecznie zaniżają nam one samoocenę, powodują, że czujemy się z nimi źle, a co za tym idzie, negatywnie wpływają na nasz nastrój.

Przyczyny przebarwień mogą być różne. Zazwyczaj są one efektem trądziku różowatego, częstego opalania, chorób wątroby, czy problemów z rozszerzającymi się naczyniami krwionośnymi. Jeśli wstydzisz się więc swojego wyglądu i nie widzisz innego rozwiązania, niż laserowe usuwanie przebarwień Bielsko Biała jak każda większa miejscowość daje mnóstwo możliwości.

Na czym polega sam zabieg

Współczesna technologia oferuje receptę na dręczące plamy na skórze. Światło, które emituje laser, jest wchłaniane przez komórki pigmentowe. W związku z działaniem wiązki rozpadają się na mikroskopijne cząsteczki. Tak rozdrobnione ślady system odpornościowy wydala organizmu samodzielnie.
Obecnie na rynku dostępne są terapie 3 rodzajami laserów, każdy z nich dopasowany jest do rodzaju znamienia i efektu, jaki chcemy osiągnąć. Każdy z nich pasuje do wszystkich typów i odcieni cery.

Zabieg, pomimo że brzmi groźnie, nie jest bardzo inwazyjny i pozwala na powrót do normalnego funkcjonowania jeszcze tego samego dnia. Nie możemy jednak oczekiwać, że jednorazowa wizyta w salonie rozwiąże nasze problemy. Jeśli usunąć chcemy głębokie przebarwienia skórne, musimy się liczyć z koniecznością poddania się serii 3 do nawet 5 zabiegów, powtarzanych raz w miesiącu w zależności od potrzeb i sugestii specjalisty wykonującego tę usługę.
Najpierw ślady po działaniu lasera ciemnieją, po to, by w ciągu następnych kilku dni złuszczyć się.